02142551111
مشاوره با کارشناسان
جالب بود ، ذخیره می کنم
مطالعه می کنید
همیارکارت
طی اعلامیه واحد مالی به منظور صدور همیارکارت میبایست کف گردش حساب سپرده متقاضی به یک میلیون ریال رسیده باشد. این به این مفهوم نیست که رسوب حساب مذکور به عدد یک میلیون ریال رسیده باشد بلکه دریافت مجموع پاداش در بازه زمانی دلخواه شرایط را برای صدور همیارکارت فراهم می آورد.

تا قبل از صدور کارت، امکان دریافت پاداش از طریق انتقال به حساب جاری و تبدیل پاداش به خدمات پرکاربرد پرداخت و همچنین درخواست از طریق انتقال به حساب پایا پس از فعالسازی بخش حساب پایا با حفظ شرایط انتقال بانکی پایا میسر است.


طی پیگیری های صورت گرفته به منظور ایجاد حق انتخاب برای اعضا، با پرداخت صد و پنجاه هزار ریال از حساب جاری، امکان لغو شرط گردش مالی در حساب همیارکارت فراهم شده است و عضو میتواند با انتخاب پرداخت از حساب جاری اقدام به صدور همیارکارت خارج از قاعده زمانی و ریالی بنماید شما می توانید با ورود به گاوصندوق و انتخاب گزینه همیارکارت عدد کسری گردش اعتباری تا صدور کارت را مشاهده نمایید


اطلاعات دریافتی به دو دسته اطلاعات درخواستی بانک که شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام پدر، تاریخ تولد و اطلاعات پستی به منظور ارسال کارت که شامل آدرس و کدپستی می باشد


صدور همیارکارت برای هر حساب کاربری به صورت خصوصی بوده و امکان صدور تکراری برای یک کد ملی در سیستم پیش بینی نشده است. با این حال هر شخص حقیقی با ارائه کد ملی امکان دریافت یک همیارکارت را با اطلاعات شخصی خود دارد شرکت مذاکرات لازم را به منظورصدور کارت برای اتباع خارجی انجام داده است و به موجب دریافت شرایط صدور اطلاع رسانی می گردد


پس از ثبت درخواست میتوانید از طریق وضعیت سفارش، موقعیت سفارش خود را در مراحل ارسال به بانک، تحویل به پست و تکمیل درخواست رویت کنید.


لازمه فعالسازی نهایی کارت تایید گزینه کارت دریافت شد و ذخیره تغییرات پس از دریافت کارت به صورت فیزیکی می باشد. پس از این مرحله، امکان انتقال به همیارکارت در حساب سپرده فعال شده و بدون هیج محدودیت ریالی، در لحظه به درخواست کاربر، قابلیت انتقال پاداش را به همیارکارت فراهم می آورد.


بخشی از خصوصیات همیارکارت:


صدور و ارسال کارت به صورت کاملا رایگان برای همیاران گرامی

تبدیل پاداش به پول رایج ایران در لحظه، به درخواست کاربر و بدون دخالت کارشناس مالی شرکت

عدم نیاز به پرداخت کارمزد برای تبدیل ارزی

امکان خرید از پایانه های فروشگاهی عضو شتاب بدون هیچ محدودیت مبلغی

امکان خرید اینترنتی با فعالسازی رمز دوم

دریافت وجه نقد صرفاً از طریق مراجعه به پایانه های خودپرداز بانک سامان

عدم امکان کارت به کارت و شارژ از درگاهی به غیر از حساب سپرده کنتل

حداقل مبلغ انتقالی در هر درخواست پنجاه هزار ریال می باشد


لازم به ذکر است در صورتی که عضو نرم افزار کنتل همراه را نصب نکرده باشد و از سیستم عمومی اپراتورها ارسال پیام صوتی صورت پذیرد، سفارش شامل 50 درصد پاداش همراهی و همیاری معرفی شده می گردد.